tumblr2

Nietypowe prośba Dobrej Cioci- ” Szukamy dzieciaków z zajawą! „

Marzec 9th, 2015

Mamy dziś dla Was nietypową prośbę.
Przedstawiamy Wam pewną historię, w którą z całym swoim zespołem zaangażowaliśmy się bez dwóch zdań.
Wspieramy tą akcję i poszukujemy!

tumblr

” Od jakiegoś czasu jestem ciocią pewnego sześciolatka. Nigdy nie spodziewałam się, że mimo takowej woli, będę spędzać czas z dzieckiem w takim wieku. Nie chodzi o to, by zabrzmiało to w sposób niemiły, ale moje dość nie posegregowane życie nie brało pod uwagę spędzania czasu ze szkrabem. Stało się jednak i stąd nagle musiałam organizować też wolny czas pewnemu małemu ziomeczkowi, a właściwie nie musiałam a chciałam.

Jak pewnie wiecie, od zawsze te ciocie czy wujkowie, którzy robili niesamowite rzeczy (oczyma dziecka) zawsze byli traktowani jako Ci, do których coś ciągnie. Tak też było w tym momencie, zaczęliśmy zaszczepiać w szkrabie różne pasje, o których jego rówieśnicy mogą pomarzyć. Czemu? Bo oni nikogo takiego w domu nie mają, bo rodzice są zmęczeni po pracy, są zmęczeni życiem a sami nie robili nigdy nic bardziej szalonego niż kąpiel nago w jeziorze w wieku lat kilkunastu. Do czego zmierzam? Dziecko w tym wieku potrzebuje rówieśników, którzy będą podzielać pasje takiego szkraba, a w dzisiejszych czasach dla wielu jedyną rozrywką są tablety, komputery, konsole i bajki. Jako dobra ciocia, która dba o rozwój fizyczny swojego szkraba liczę na Waszą pomoc.

Prawda jest taka, że koledzy Szkraba, nie podzielają jego pasji, a ich rodzice nie chcą, aby dziecko bawiło się w piaskownicy, bo może się pobrudzić… Kwestia jest taka, że nie chcemy by Szkrab zaczął brać przykład z kolegów i codzienną rutyną było granie w gry na konsoli-dlatego proszę pomóżcie znaleźć nowych kolegów Szkrabowi. Ludzie w moim wieku, nie mają jeszcze tak dużych dzieci, by Szkraba zachęciło to do działania,a równolatki, którymi jest otoczony zachowują się już jak swoi rodzice. Dobra Ciocia”

Wzięliśmy się więc za pomoc naszej Dobrej Cioci i ogłaszamy wszem i wobec- szukamy zajawkowej rodziny, która lubi aktywnie spędzać czas ze swoim dzieckiem. Na celu mamy pomoc w znalezieniu dzieci w wieku 6-10 lat, które lubią aktywnie spędzać czas, jeździć na rowerach, pływać, bawić się, wspinać się na ściance wspinaczkowej( albo zawsze chcieli tego spróbować) jeździć na snowboardzie ( Szkrab uwielbia), ścigać się na torach gokartowych czy chociażby pograć w piłę! W dzisiejszych czasach, ciężej znaleźć dziecko bawiące się przed blokowiskiem niż dziecko, które nie chce grac na komórce swego rodzica.
Nie musicie być parą zakręconych hipisów, którzy odrzucają dobrodziejstwa nowoczesnej technologii- ale jeśli macie podobnego Szkraba, chcecie poznać nowych ludzi, chcecie porobić trochę bardziej szalone rzeczy niż spędzanie czasu na kanapie, jeśli lubicie podróżować, spędzać aktywnie czas i jesteście otwarci na nowo poznanych ludzi prześlijcie namiary na siebie! Znacie kogoś, kto ma podobne Szkraby? Podeślijcie im linka! Dobra Ciocia , Szkrab i Tata Szkraba w oryginalny sposób szukają pomocy!
A może uda się skompletować ekipę zajawkowych dzieci z całej Polski?

Oto więcej informacji:

rejon docelowy: Górny Śląsk – od razu zaznaczamy, że nie ma problemu by taka szalona rodzina była z Małopolski czy Dolnego Śląska, dla Dobrej Cioci , podróż to nie problem

wiek Szraba: 6 lat

cel: pozyskanie szkrabów do wspólnych zabaw

wymogi: ‚normlane’ podejście do życia :]

Prosimy o składanie swoich propozycji drogą email na adres naszej redakcji- redakcja małpa wepeaceit.pl
wystarczy krótki opis, adres email w ramach kontaktu bądź link na facebooka, jeśli macie ochote możecie podesłać fotkę.

Tutejsza prośba nie ma na celu wykorzystywania danych osobowych, a wszystkie zgłoszenia, będą przekazane Dobrej Cioci.

DZIAŁAJCIE I POZWÓLCIE SZKRABOWI SPĘDZAĆ CZAS Z RÓWIEŚNIKAMI Z ZAJAWĄ!

tumblr2

foto: tumblr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *