Reverse Racer

Potwory na wielkich kołach atakują Polskę

Maj 28th, 2014

Warkot silników, kozackie i stylowe potwory motoryzacji oraz ich szaleni kierowcy atakują Polskę. Tak, tak, monstrualne terenówki, niemalże jak z dziecięcego kosza z zabawkami, wkraczają w polską rzeczywistość. Staniecie się świadkami rzeźni na czterech kołach. Moster X Tour czeka na Was w czterech miastach. Jesteście gotowi?

Terenówki na wielkich kołach wkraczają do akcji. Marzenia o uczestnictwie w destrukcji dokonywanej przez niecodzienne ciężarówko-auta stanie się prawdą. I wcale nie trzeba lecieć do USA żeby zobaczyć, co potrafią monster trucki.

Motoryzacyjne show zagości w czterech miastach (1.06, Łódź,  Atlas Arena), (7.06, Kraków, Stadion Cracovii), (14.06, Wrocław, Stadion Wrocław).

Wśród atrakcji zobaczycie m.in. trzy kozackie trucki, tj. Bigfoot’a, Rock Star’ oraz California Kid’a.

- Legendarny Bigfoot to absolutna gwiazda naszej imprezy! Tylko na Monster X Tour zagości najnowsza 18-nasta wersja tego pierwszego w historii monster trucka skonstruowanego przez samego Boba Chandlera w 1974 roku. Napędzany metanolem silnik pięciotonowego giganta mierzącego ponad 3 metry wysokości spala około 74 litrów na kilometr! Bigfoot znany jest ze swoich ekstremalnych akrobacji, wyskoków w powietrze i balansowania na dwóch kołach – opisują, jednego z wybranych potworów, organizatorzy wydarzenia z ekipy Makroconcert.

Poza pokazami, na Pit Party, przejedziecie się jedynym w swoim rodzaju ride truckiem o nazwie Bone Crusher!

- Będzie to także okazja, żeby poznać osobiście kierowców monster trucków, zebrać od nich autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy ich gigantycznych autach – zachęcają organizatorzy.

California Kid

Do gigantycznych aut dołączą najlepsi kaskaderzy freestyle motocrossu! Pokażą najlepsze tricki, skoki i akrobacje zapierające dech w piersiach. Całość dopełnią szklone wyścigi quadów z częstochowskiej grupy Quad Speedway Poland.

Bilety szybko się rozchodzą. Więcej informacji o imprezie znajdziecie na www.makroconcert.com Bilety do nabycia na www.eBilet.pl, www.eventim.pl lub www.groupon.pl

Relację z wydarzenia zobaczycie m.in. na kanale METYOUtv w serwisie YouTube prowadzonym przez Naszego Naczelnego Mateusza Kamińskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *