Days Of My Youth 1 - photo Alain Sleigher

Pure Powder Tour odwiedza Warszawę !

Październik 15th, 2014

Pure Powder Tour odwiedza Warszawę z wydarzeniem specjalnym!
Po krakowskiej i wrocławskiej edycji cyklu Pure Powder Tour, seria premier filmów narciarskich i snowboardowych już w najbliższą sobotę.

18 października, zawita do kina Luna w Warszawie. Wizyta w stolicy zobowiązuje, stąd oprócz szerokiego wachlarza wystawców prezentujących sprzęt freeride’owy, polskich premier filmów „Days Of My Youth” oraz „Nipple Deep”, organizatorzy przygotowali także wydarzenie specjalne!
Warszawska edycja Pure Powder Tour w kinie Luna zapowiada się naprawdę świetnie. Całe wydarzenie rozpocznie się o 17:00 od kilkugodzinnej wystawy sprzętu freeride’owego, gdzie przy dźwiękach muzyki serwowanej przez DJ’ów będzie można przyjrzeć się najnowszym kolekcjom nart, snowboardów, odzieży i wszelkich innych akcesoriów niezbędnych do podejmowania freeride’owych eskapad w góry.
Po wystawie przyjdzie czas na gwóźdź programu czyli filmy narciarskie i snowboardowe – w Warszawie program jest inny niż w Krakowie i Wrocławiu, stąd widzowie po raz pierwszy w Polsce będą mieli okazję obejrzeć najnowsze dzieło wytwórni Matchstick Productions, kręcony przez dwa lata film „Days Of My Youth”. Dodatkowo, fanów snowboardu z pewnością zainteresuje „Nipple Deep”, w którym nie zabraknie wielkiej ilości puchu.
Na tym jednak nie koniec atrakcji. Warszawski przystanek to także wydarzenie specjalne – seans „Days Of My Youth” poprzedzony zostanie pokazem krótkiego filmu autorstwa Sweetgrass Productions zatytułowanego „Afterglow” (nagrodzonego w kategorii Best Short Clip na festiwalu IF3). Polscy widzowie będą mieli szansę zobaczyć go jako jedni z pierwszych na świecie. Film ten został w całości zrealizowany w nocy, a teren, w którym poruszają się narciarze został oświetlony światłem o najróżniejszych, nieustannie zmieniających się kolorach! Jeżeli dołożymy do tego tysiące światełek LED zainstalowanych na pokonujących imponujące zjazdy narciarzach, to uzyskamy absolutnie niespotykany efekt. „Afterglow” to z pewnością najtrudniejszy w realizacji, najbardziej nowatorski i nieszablonowy film narciarski jaki został kiedykolwiek stworzony, a ekran kinowy to idealne miejsce by w pełni docenić kunszt filmowców i światowej czołówki zawodników!
Plan wydarzenia:
17:00 – Start imprezy i wystawy w hallu kina
20:00 – pokaz „Nipple Deep”
22:00 – pokaz „Afterglow” & „Days Of My Youth”
Bilety: kasy kina LUNA oraz sprzedaż internetowa: http://bit.ly/PurePowderTourWarszawa

 

Days Of My Youth 1 - photo Alain Sleigher

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *