POSTER-OGOLNIE-copy

TWENTY = czyli filmowy tour

Wrzesień 29th, 2014

kiedy wszyscy witają jesień, my myślami jesteśmy już przecież przy zimie!

3 października – Warszawa4 października – Wrocław5 października –Praga… tak, tak, pewnie się już domyślacie – zamiast ograniczać się do jednej wielkiej imprezy, lecimy w tym roku w cały tour i potrajamy stawkę!

Po polskiej premierze „All I Can” 2011, europejskiej premierze „The Dream Factory” w 2012 i jednej z światowych premier „Into The Mind” w 2013 roku przyszedł czas by po raz kolejny podnieść poprzeczkę. Trzy dni, trzy miasta, dwa kraje, jeden weekend i wyjątkowy film! Tego jeszcze nie grali!

Każdy szanujący się tour prędzej czy później zahacza również o miasta zagraniczne. Wszyscy dobrze wiemy, że Tour de France rok rocznie wykracza poza granice Francji, a i na Tour de Pologne dochodzi coraz częściej do sytuacji kiedy wyścig nachodzi również na inne kraje. W związku z tym, że hiverFILMTOUR jest wydarzeniem niemniej prestiżowym – my również postanowiliśmy przekroczyć granice naszego pięknego kraju. Do Warszawy i Wrocławia dorzucamy więc Pragę!

Przejdźmy jednak do tego co wszystkich najbardziej interesuje (o afterparty trochę później :) ) – film. „Twenty” to jubileuszowa produkcja największej narciarskiej wytwórni na świecie – Poor Boyz Productions. Dwudziestolecie działania, dwudziesty film i specjalny z tej okazji materiał – nawet gdybyśmy nie znali szczegółów brzmiałoby interesująco.


Max Morello idzie na grubo!

Szczegóły jednak już poznaliśmy i wyglądają one szalenie smakowicie. Do współpracy przy „Twenty” została zaproszona cała mieszanka najróżniejszych freeskierów. Od legend tego sportu jak JP AuclairPep Fujas czy Sammy Carlson, przez absolutny światowy top jak Dane TudorMcRae Williams czy Vincent Gangnier, kończąc na młodych, niepokornych strzelbach jak chociażby Crazy Karl czy Max Morello. Gwoździem programu nie będzie jednak segment żadnego z wymienionych. Jak przyznają sami twórcy filmu, punktem kulminacyjnym filmu będzie part nikogo innego jak samego Tannera Halla, który powrócił do współpracy z PBP właśnie z okazji ich okrągłego jubileuszu. Cel – nagrać segment, który zostanie zapamiętany na lata. Może nawet na kolejne dwadzieścia.

 

„Twenty” to jednak nie tylko nowy materiał z ostatniego sezonu. W nowym filmie Poor Boyzów wybierzemy się też w retrospektywną podróż po najważniejszych wydarzeniach, które zarejestrowały kamery PBP – właściwie już od samego powstania twintipów do dnia dzisiejszego! My sami przypominając sobie produkcje Poor Boyzów uświadomiliśmy sobie, że to wytwórnia, która w swoich archiwach ma zdecydowanie najwięcej materiału istotnego dla rozwoju freeskiingu i jego obecnego kształtu!

 

HIVERFILMTOUR – ROZKŁAD JAZDY:

1. Warszawa

miejsce: kino Wisła

data: 3 października, start wydarzenia – godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina:http://www.novekino.pl/kina/wisla/index.php (wchodzimy w zakładkę „Rezerwacje” -> wybieramy dzień -> klikamy na godzinę naszego wydarzenia -> wybieramy miejsce i kupujemy)

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1478447985774109

dodatkowe atrakcje: spotkanie z gościem specjalnym – proriderem – Maxem Morello + wystawa sprzętu narciarskiego na sezon 14/15 + afterparty

2. Wrocław

miejsce: kino Nowe Horyzonty

data: 4 października, start wydarzenia – godzina 17:00, start projekcji 20:00

bilety: 19 zł // dostępne w kasie kina oraz na stronie kina:http://www.kinonh.pl/film.do?id=10671&ind=tytul%3Dtwenty&page=0&data&typ=tyt

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1484323781848910

dodatkowe atrakcje: spotkanie z gościem specjalnym – proriderem – Maxem Morello + wystawa zdjęć najlepszych polskich fotografów sprzetu + afterparty

3. Praga

miejsce: kino Aero

data: 5 października, start wydarzenia – 16:00, start projekcji 20:30

bilety: 110 koron, dostępne w kasie kina oraz na stronie:

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/517814878353239

dodatkowe atrakcje: TBA

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! :)

info.hivermag.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *