smile

Uśmiech nic nie kosztuje

Kwiecień 19th, 2013

Szczęśliwi ludzie żyją lepiej i dłużej. Nie są to moje fanaberie lecz potwierdzone przez brytyjskich naukowców fakty. Taka informacja dodaje mi wiary w moją długowieczność. A jak jest z Wami? Dobrze jest się uśmiechać. Wiem, że każdy z nas ma różne problemy i zmartwienia czy to zawodowe czy prywatne, ale jeśli problemy postaramy się rozwiązywać z uśmiechem, wówczas łatwiej nam będzie funkcjonować – przekonuje Mateusz Kamiński, Redaktor Naczelny WE PEACE IT.

Choć światowy dzień uśmiechu przypada 5 października i trwa zaledwie 24 godziny to nic na stoi na przeszkodzie byśmy nie uśmiechali się przez 365 dni w roku. Jestem pieprzonym optymistą. Uśmiecham się do ludzi i rozmawiam z nimi jakbym czekał na spotkanie z nimi odkąd tylko stąpam po ziemi.

Wiadomo, że nie jestem aż tak szalony, by każdego tolerować i akceptować. Posiadam oczywiście listę z imionami i nazwiskami do „anulowania”. Aczkolwiek kolega z NYC powtarza mi, że hejterów trzeba kochać, bo to dzięki nim człowiek może się rozwijać. I sporo w tym racji. Jednak jak dla mnie mogłoby ich nie być. O stosunku do takich osób wyrażałem się już jasno na WW

CZYTAJ DALEJ NA WILD WOLF

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *