blog-roku1

WE PEACE IT Blogiem Roku 2013?

Styczeń 31st, 2014

Drodzy Czytelnicy, bierzemy udział w konkursie na Blog Roku 2013! Każdy z Was może wesprzeć nasze zaangażowanie w kreowanie polskiej kultury lifestylowej. Wystarczy wysłać SMS’a. Cel jest szczytny! Pieniądze z SMS-ów trafią do dzieci z hospicjum. Dlatego jak gadajo górale, pomożecie ?

Portal WE PEACE IT to idea wykreowana w głowach niezależnego dziennikarza Mateusza Kamińskiego oraz redaktorki muzycznej Anny Szczypki – samozwańczych Naczelnych WPI.

Mimo nadmiaru codziennych obowiązków każde z nich znajduję trochę czasu, aby wspierać polską kulturę lifestylową i przekazywać różnego rodzaju treści – sportowe, muzyczne, modowe czy imprezowe na łamach wepeaceit.pl.

- Wzięliśmy udział w konkursie na Blog Roku 2013. Ale nie chodzi o wygraną. Chcemy po prostu pokazać naszą ideę – pokoju i miłości szerszemu gronu odbiorców. Na wepeaceit.pl możecie czytać o wszystkim, co otacza młodych ludzi – niezależnie od wieku. Pisujemy o sportach ekstremalnych, modzie ulicznej, smacznych przekąskach, codziennych przygodach i najlepszych polskich imprezach oraz wydarzeniach – mówi Mateusz „Metyou” Kamiński i Anna „Szczypa” Szczypka.

Redaktorzy, swoimi tekstami nakręcają polską kulturę lifestylową. Pisują o ciekawych projektach, które rodzą się gdzieś w podziemiach – dostrzegając je i promując.

Portal WPI bierze udział w konkursie Blog Roku 2013 w kategorii Pasje i Zainteresowania. Każdy z Was może wesprzeć młodych, niezależnych dziennikarzy.

Jak głosować?

Wystarczy jeden SMS na numer 7122 o treści: F00777 (koszt 1,23 zł brutto). Więcej o konkursie TUTAJ

Z góry dziękujemy za każdego SMS’a na WPI

REDAKCJA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *