final_redbull_skate_arcade

Skate Arcade powraca na deskorolkowe salony

Kwiecień 10th, 2014

Ekipa naszego ulubionego napoju energetycznego – Red Bull – nie ma czasu na obijanie się. Tym razem aktywują akcję Skate Arcade, a na jej oficjalną rozgrzewkę zapraszają do Katowic na PTG w sobotę 12 kwietnia.

- Zapraszamy na zawody skateboardowe na PTG Skate Plaza w Katowicach. Formuła zawodów łączy jam deskorolkowy z zadanymi przez jury trikami do wykonania. Wyłaniamy najbardziej skutecznego i wszechstronnego deskorolkowca! – mówią Patryk Cwierczek i Rafał Niemczyk z temau Red Bull.

Jak czytamy – katowicka rywalizacja to przedsmak przed światowymi zawodami deskorolowymi – Red Bull Skate Arcade, do których polskie eliminacje ruszą już 17 kwietnia. Co dwa tygodnie, zawsze w czwartek, na stronie www.redbullskatearcade.pl pojawią się zadania-triki. Nagranie krótkiego filmu z poprawnym wykonaniem ewolucji i załadowanie go na stronę pozwoli na przejście do kolejnego poziomu. Celem jest „zaliczenie” siedmiu kolejnych, przygotowanych przez organizatora trików i tym samym przejście siedmiu etapów rywalizacji. Każdy kto tego dokona, zagwarantuje sobie miejsce w realnym finale, który odbędzie się w czerwcu w Warszawie. Zawodnik, który zyska największą przychylność sędziów podczas polskiego finału, będzie miał reprezentowania Polski na ogólnoświatowym finale w Barcelonie.

W czasie wydarzenia, w gąszczu Riderów i widzów, będzie kręcił się nasz naczelny Mateusz Kamiński, który przygotowuje z wydarzenia mini reportaż dla tv METYOU. Materiał video znajdziecie na jego kanale jak również na oficjalnej stronie Red Bull Polska. Enjoy!

Więcej o imprezie na FB!

Fot. extremalnapolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *