10470170_672500872805084_6341791618272852672_o

CIRIS CLTH.- personalizacja produktu w najnowszej kolekcji!

Październik 3rd, 2014

Ciris clth. to jedna z krakowskich marek streetwear’owych, które na rodzimym rynku istnieją już jakiś czas, ciągle pracując nad własnym, wyróżniającym się wizerunkiem. Tym razem uwagę zwraca nowe, ciekawe rozwiązanie, a mianowicie wprowadzenie personalizacji produktu.

Kolekcja „Disclosure” to przede wszystkim „dziecko” fascynacji minimalizmem oraz założeń wynikających z obranego hasła przewodniego – „uncover yourself”. Efektem takiej kombinacji są ubrania o prostym aczkolwiek oryginalnym oraz niebanalnym kroju, wysokim standardzie wykonania z dbałością o detale i o to „coś” ekstra – coś co sprawi że każda z pozycji będzie zaskakiwać.

W pierwszej dostawie do sprzedaży trafiły dwie Parki w kolorze czarnym oraz pustynnym kamuflażu. Dodatkowo na jesienne dni przygotowaliśmy jeszcze czarna ortalionowa bluzę. Warto zaznaczyć, że w przypadku dwóch pierwszych pozycji, mamy do czynienia z niespotykaną wcześniej możliwością personalizacji. Wewnątrz znajdują się dwie wszywki z prawdziwej skóry – jedna z nich grawerowana laserowo z imieniem właściciela!

8 (1)

Ubiór w oczach projektantów marki CIRIS CLTH. jest medium, wiadomością dla otoczenia z informacja o nas samych, naszym stylu życia, sposobie bycia, przekonaniach – nieważne, czy jest to obraz nas jacy jesteśmy, czy obraz nas jacy chcemy być. Wysyłamy te wiadomości, czy chcemy czy nie, ale od nas zależy na ile się „obnażymy”.

Jeżeli ktoś lubi więc ubrania z charakterem, tworzone z dbałością o każdy detal, które dodatkowo są wyjątkowe i przeznaczone tylko dla danej osoby – kolekcja „Disclosure” spełnia te oczekiwania w 100%!

Wspomniane produkty w mocno limitowanych ilościach, są już dostępne w oficjalnym sklepie marki na www.cirisnest.com. Pozostałe pozycje nowej kolekcji w sprzedaży już niedługo.

10 112

3

4

5 6

7 8

912

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *